З 20 по 25 серпня 2017 року відбувалась найважливіша подія у нейрохірургічному світі: конгрес Всесвітньої федерації нейрохірургічних товариств (World Federation of Neurosurgical Societies – WFNS). Подібні конгреси відбуваються один раз на чотири роки і збирають найкращих нейрохірургів світу для можливості поділитись досвідом та покращити ефективність нейрохірургічної допомоги. Участь у конгресі WFNS взяли і нейрохірурги Обласного клінічного центру нейрохірургії та неврології. Зокрема, професор Смоланка Володимир Іванович було запрошений оргкомітетом з’їзду як лектор для представлення результатів свого досвіду лікування невралгії трійчастого нерва та пухлин стовбуру головного мозку. Учасниками конгресу від Обласного клінічного центру нейрохірургії та неврології стали кандидат медичних наук Смоланка Андрій Володимирович та Гаврилів Тарас Степанович.

Професор Смоланка В.І. представив результати роботи ОКЦНН у двох доповідях: Surgical strategy in brainstem tumours (хірургічна тактика лікування пухлин стовбуру головного мозку) та Long-term outcomes of microvascular decompresssion for trigeminal neuralgia (Віддалені результати мікроваскулярної декомпресії при лікування невралгії трійчастого нерва), А.В. Смоланка також розповів про результати лікування кавернозних мальформацій головного мозку у доповіді Surgical treatment of supratentorial cavernous malformations. Доповіді були високо оцінені колегами з інших країн.

Нейрохірурги з Ужгорода також перейняли досвід роботи колег з інших країн та готові імплементувати нові знання у практику.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formPost comment