6 мільйонів людей у Європі страждають від епілепсії — це одне з найбільш поширених захворювань нервової системи.

У 70% випадків епілептичні напади можна зупинити за допомогою медикаментів. Але, на жаль, не завжди це вдається зробити з першого разу. Водночас 30% хворих є не чутливими до медикаментів. Для них лікарі розглядають можливіть лікування хірургічним шляхом.  Інколи ситуація буває протилежною: через неправильну діагностику пацієнта тривалий час лікують від епілепсії, а в нього виявляється інший діагноз.

Для успішної діагностики та лікування потрібна команда спеціалістів із багаторічним досвідом медикаментозної та хірургічної роботи з різними формами епілепсії. Ще одна складова успіху — сучасне обладнання.

В Обласному клінічному центрі нейрохірургії та неврології Закарпатської обласної ради відбуваються регулярні мультидисциплінарні розбори пацієнтів із епілепсією. Також для пацієнтів із інших областей ми надаємо дистанційні консультації щодо можливості хірургічного лікування епілепсії.

Записатися на консультацію епілептолога Обласного клінічного центру нейрохірургії та неврології ви можете за телефонами: +38 (067) 521 60 72 +38 (063) 866 38 68

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formPost comment