Шановні колеги!

Наш колектив надзвичайно любить навчатися та удосконалювати свої знання. Ми знаємо як важко молодому спеціалісту досягнути успіху та отримати знання в нашій країні. Ми намагаємось переймати досвід в колег з провідних нейрохірургічних клінік світу, проте розуміємо що дана можливість є не у кожного лікаря. Саме тому, ми створили проект «Safe surgery with IONM».

Метою нашого проекту є створення можливості для молодих лікарів , отримувати знання від провідних закордонних спеціалістів, які охоче поділяться з Вами своїм величезним досвідом та чіткими стандартами. На нашу думку, якщо ти лікар – ти маєш навчатися усе життя!

Проект «Safe surgery with IONM» передбачає періодичні безкоштовні цикли лекцій з провідними нейрохірургами та нейрофізіологами. А також індивідуальний тренінг в операційній для нейрохірургів, анестезіологів та інтраопераційних нейрофізіологів. Кожного року у нашому центрі виконується близько 300 операцій із застосуванням інтраопераційного нейрофізіологічного моніторингу. Працюючи в такому ритмі протягом останніх 4-х років , ми можемо сказати: «Так, цей метод працює і допомагає нам зберегти якісне життя нашим пацієнтам».

Ми відкриваємо цикл: «Intraopertive neurophysiological monitoring in spinal surgery» з нашим першим гостем Ланджун Гуо. Доктор Гуо навчалася як нейрохірург в Пекіні, Китай, і зараз є відомим хірургічним нейрофізіологом, що практикує в Каліфорнійському університеті, Сан-Франциско (UCSF). Вона також є нейронауковцем та опублікувала багато рецензованих статей з питань нейронауки, нейрохірургії та інтраопераційної нейрофізіології. Вона працює в багатьох товариствах, включаючи Американське товариство нейрофізіологічного моніторингу (ASNM) та Міжнародне товариство інтраопераційної нейрофізіології (ISIN). В даний час вона є директором правління ASNM, а також є обраним членом правління ISIN. Вона бере активну участь у міжнародних навчальних програмах інтраопераційної нейрофізіології. Вона створила міжнародну навчальну програму інтраопераційної нейрофізіології в UCSF. Її запрошують доповідачем на міжнародні та національні конгреси для хірургів, нейрофізіологів та анестезіологів.

Зважаючи на високу хірургічну активність саме в розділі спінальної хірургії ми хочемо допомогти Вам відчувати себе в безпеці з ІОНМ. А також поділитися своїми набутими знаннями та досвідом у давній галузі. ЗАПРОШУЄМО молодих, активних хірургів, анестезіологів та нейрофізіологів, які бажають не зупинятися та удосконалювати свої знання!

ЛЕКТОРИ:

Lanjun Guo

Нейрохірург, нейрофізіолог Університету Каліфорнії, Сан-Франциско (УКСФ). Голова правління Американського товариства нейрофізіологічного моніторингу (American Society of Neurophysiologic Monitoring, ASNM) та член правління Міжнародного товариства інтраопераційної нейрофізіології (International Society of Intraoperative Neurophysiology, ISIN)

Смоланка Володимир Іванович

Нейрохірург вищої категорії, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри неврології, нейрохірургії та психіатрії Ужгородського національного університету, ректор ДВНЗ “Ужгородський національний університет”, президент Української асоціації нейрохірургів, член тренувального комітету Європейської асоціації нейрохірургічних товариств, почесний член Хорватської асоціації нейрохірургів

Герасименко Ольга Сергіївна

Нейрохірург ІІ категорії, аспірант кафедри неврології, нейрохірургії та психіатрії Ужгородського національного університету, нейрофізіолог, спеціаліст по інтраопераційному нейрофізіологічному моніторингу та електротерапії, член Міжнародного товариства інтраопераційної нейрофізіології (International Society of Intraoperative Neurophysiology, ISIN), Fellow of International Society of Intraoperative Neurophysiology

Смоланка Андрій Володимирович

Нейрохірург, кандидат медичних наук, заступник директора Обласного клінічного центру нейрохірургії та неврології з медичної роботи, асистент кафедри неврології, нейрохірургії та психіатрії Ужгородського національного університету, Fellow of European Board of Neurosurgical Societies (FEBNS)

Зінов’єва Катерина Олександрівна

Лікар-реабілітолог, фізичний терапевт, асистент кафедр фундаментальних медичних дисциплін медичного факультету №2 ДВНЗ «Ужгородський національний універстет»

Смоланка Володимир Володимирович

Нейрохірург, аспірант кафедри неврології, нейрохірургії та психіатрії Ужгородського національного університету роботи, асистент кафедри неврології, нейрохірургії та психіатрії Ужгородського національного університету, член Європейської асоціації нейрохірургічних товариств

 

Місце проведення заходу

Ректорат ДВНЗ “Ужгородський національний університет”, пл. Народна, 3 – конференц-зал

 

Учасників, котрі мають бажання відвідати операційну на другий день курсів просимо зареєструватись та написати на адресу електронної пошти: uzhneurosurgery@gmail.com

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formPost comment